Feestelijke Koningsdag opening bij De Beekwal

door Oranjevereniging Eerbeek

Net als voorgaande jaren zal het hijsen van onze nationale vlag symbool staan voor de opening van Koningsdag. Om 11:00 uur zullen de festiviteiten starten bij Stichting Riwis Zorg & Welzijn De Beekwal (locatie: Derickxkamp, Eerbeek), in het bijzijn van de Beekwal bewoners. Muziekvereniging Eendracht Eerbeek zorgt voor een feestelijke muziekale begeleiding.

In tegenstelling tot voorgaande jaren zal de inmiddels afgetreden burgemeester Alex van Hedel de vlag niet hijsen. Dat zal gebeuren door de nieuwe waarnemend burgemeester van de Gemeente Brummen, Geert van Rumund en kinderburgemeester Anne van Wieringen.

Oranjevereniging Eerbeek heet u van harte welkom om samen met ons deze feestelijke dag te starten!

Tijd: 11:00 uur

Locatie: Stichting Riwis Zorg & Welzijn De Beekwal (locatie: Derickxkamp, Eerbeek)

Gerelateerd

Copyright © 2024 Oranjevereniging Eerbeek

logo-e1382376671124