Jeugdvogelschieten

door Oranjevereniging Eerbeek

Na het succes van afgelopen jaar organiseert de Oranjevereniging ook dit jaar weer Jeugdvogelschieten. 

In 2023 werd Thijs Blankenstijn jeugdkoning nadat hij de vogel er vol overtuiging af schoot. We zijn benieuwd wie dit jaar met deze mooie titel naar huis gaat!

Onder begeleiding van de Schuttersvereniging Eerbeek wordt er met een echte luchtbuks op een vogel van schuim geschoten. De Jeugd Schutters Koning of Koningin wint niet alleen eeuwige roem, maar ook een leuke prijs.
Op deze manier kun je vast oefenen voor het ‘echte’ werk! Vanaf je 16e mag je namelijk meedoen met het traditionele vogelschieten tijdens de Eerbeekse Kermis. Opgeven kan vanaf 14.30 uur bij de locatie van het jeugdvogelschieten.

Deelname is gratis en schieten kan van 10 t/m 15 jaar op eigen risico.

Waar: De Korenmolen

Tijd: Inschrijving en aanvang 14:30 – 15:30

Gerelateerd

Copyright © 2024 Oranjevereniging Eerbeek

logo-e1382376671124